Kamery live
prognoza pogody

Nowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu

14 marca 2018 09:47

12 marca insp. Robert Bartosz – Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu, oficjalnie wprowadził na nowe stanowisko swojego Zastępcę i wręczył mu rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych. I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu został podkomisarz Zbigniew Zacher.

Nowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu

Na stanowisko pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu awansował dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem podkom. Zbigniew Zacher. W Policji słuzy od 1992 roku, a od kwietnia 2015 roku na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem.

Ponadto, z dniem 9 marca insp. Robert Bartosz odwołał ze stanowiska podinsp. Piotra Darę Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju, który od dnia 12 marca br. pełni obowiązki  I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenic

ach.

os 14.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również