Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanka trzecią juniorką w Polsce

9 lutego 2020 20:49

W Luboniu koło Poznania zakończył się III Grand Prix Juniorek Juniorów. Bardzo dobry występ zaliczyła reprezentantka Klubu Sportowego Gorce Nowy Targ Zuzanna Kowalczyk, która wywalczyła 3 miejsce.

Nowotarżanka trzecią juniorką w Polsce

Zuzia w pierwszym dniu wygrała grupę eliminacyjną i pierwszy mecz w turnieju głównym pokonując Darię Duralak z Radomia 4-2. Drugi dzień Kowalczyk rozpoczęła bardzo dobrze pokonując o “8” turniejową “2” Julię Tomecką z Tarnowskich Gór 4-2. Zuzia rozstawiona z numerem 15 nie była faworytką w tym spotkaniu, a jednak zagrała bardzo dobre spotkanie.

W meczu o “4” Zuzia ponownie zwyciężyła, pokonując Zuzannę Pawelec z Lublina 4-1. W meczu półfinałowym nowotarżanka musiała już uznać wyższość Dominiki Gilewskiej z Nadarzyna przegrywając 2-4.
W turnieju juniorów wychowanek Gorców Szymon Kolasa, reprezentujący aktualnie AZS Politechnikę Rzeszów zakończył turniej na miejscu 2.

Maciej Zubek 09.02.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również