Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanin znów celuje w Mistrzostwo Polski

20 kwietnia 2017 10:21

Mistrz Polski z 2015 roku, nowotarżanin Oskar Pieprzak wraca do rywalizacji z najlepszymi riderami w Polsce.

Nowotarżanin znów celuje w Mistrzostwo Polski

Po roku przerwy poświęconym na intensywne treningi i szkolenia dla innych miłośników quadów, wystartuje w dniach 21-23 kwietnia w I Rundzie Przeprawowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ATV PZM 4×4 Terenowiec w Stężnicy (Bieszczady). Jego rajdowym partnerem będzie sprawdzony w ubiegłych latach Piotr Kurek.

 – Potrzebowaliśmy czasu dla naszych rodzin. Tak ja, jak i mój partner Piotr Kurek, który oczekiwał na narodziny syna w połowie sezonu 2016 – tłumaczy roczną przerwę Oskar Pieprzak. Zawodnik nie osiadł na laurach po zwycięstwie dwa lata temu, nadal trenował sam i z adeptami założonej przez niego ATV Akademii. – Quad nie stał w garażu, cały czas był uruchamiany i wystawiany na przygodę. Było dużo treningów i bardzo dużo kilometrów – przekonuje.

Oskar trenował nocą i w dzień, ponieważ teren widziany z perspektywy kierującego quadem o każdej porze inaczej wygląda. Również ostatnie, śnieżne dni poświęcił przygotowaniu się do nietypowych warunków czekających na uczestników Mistrzostw w Stężnicy. – Kocham jazdę na quadach, daje mi ona dużo frajdy, więc póki mam siłę, odwagę i frajdę, chcę zbierać kolejne doświadczenia, pokonywać kolejne wyzwania i rywalizować z najlepszymi w tym kraju, bo tylko wtedy jest progres – mówi Mistrz Polski w rajdach przeprawowych na quadach z sezonu 2015.

NT24TV 20.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również