Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanin zatrzymany za narkotyki

18 sierpnia 2017 08:31

Policjanci Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie będący w dyspozycji nowotarskiej komendy dokonali zatrzymania 35-letniego mieszkańca Nowego Targu, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

Nowotarżanin zatrzymany za narkotyki

Jak relacjonuje Roman Wolski z nowotarskiej policji, do zdarzenia doszło w dniu 16 sierpnia 2017 roku przed godziną 20:00 w Nowym Targu. Policjanci w trakcie patrolu zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać.

W trakcie legitymowania 35 – latek cała czas sprawiał wrażenie zdenerwowanego. W trakcie przeszukania go ujawniono środki odurzające w postaci amfetaminy w ilości 5,37 grama oraz marihuanę w ilości 10,19 grama. Sprawcę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawniono u zatrzymanego jeden krzak marihuany.

W toku przesłuchania sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze w wymiarze 6 miesięcy prac społecznych po 24 godziny miesięcznie, 300 złotych nawiązki oraz przepadek narkotyków.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 18.08.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również