Kamery live
prognoza pogody

Nowotarżanin coraz bliżej Mistrzostwa Polski

30 maja 2017 11:23

Z minimalną przewagą Oskar Pieprzak i jego temat partner Piotr Kurek wygrali II rundę Przeprawowych Mistrzostw Polski na quadach, która została rozegrana w ostatni weekend pod Jelenią Górą. 

Nowotarżanin coraz bliżej Mistrzostwa Polski

Na górskim poligonie o powierzchni ponad 300 hektarów,  siedemdziesiąt quadów walczyło o zwycięstwo. Teren bardzo wymagający, techniczny i budzący grozę – dookoła wielkie skały i góry.

Rajd na bardzo wysoki m poziomie, o czym świadczą wyniki, gdzie każdy z etapów wygrywała inna ekipa. Jeden z quadowców Marcin Szynkiewicz w trakcie prologu musiał usuwać usterkę i stracił decydujące o zwycięstwie punkty.

Rajd był bardzo trudny, konkurencja cisnęła bardzo mocno, tym większa satysfakcja z wygranej – mówi Pieprzak, zwycięzca obu tegorocznych edycji Mistrzostw Polski. – Po tym co koledzy pokazali i w Jeleniej Górze i na pierwszej rundzie w Bieszczadach wiem, że ostatnie starcie w Golubiu-Dobrzyniu to będzie ostra walka od samego początku, do końca i nikt nikomu nie odpuści. W Jeleniej Górze wygrałem tylko etap nocny, na prologu i w dzień konkurenci byli ode mnie lepsi, więc przygotowania przed październikowym finałem bedą bardzo solidne  – dodaje Pieprzak. 

Fot. Jan Pieprzak

NT24TV 30.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również