Kamery live
prognoza pogody

Nowotarskie przedszkolaki i “Czysta Małopolska”

10 maja 2022 01:28
Wyciszenie Włącz dźwięk

Przedszkolaki z oddziału V – „Mrówki” z Przedszkola nr 4 na os. Bór w Nowym Targu wzięły udział w IX edycji projektu „Czysta Małopolska”. Chcecie wiedzieć, co dzieci mają do powiedzenia na temat ekologii? Zapraszamy do zobaczenia relacji filmowej – „Przedszkolaki Ekomaniaki”.

W piątek 22 kwietnia 2022r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to okazja do refleksji nad przyszłością naszej planety. W Przedszkolu Nr 4 w Nowym Targu dzieci uczestniczyły w różnych aktywnościach związanych z ekologią i zastanawiały się jak dbać o nasz wspólny dom – Ziemię. To święto jest również wspaniałą okazją do wzięcia udziału w akcjach mających na celu zwrócenie uwagi na problem z zakresu ekologii i ochrony środowiska – stąd udział dzieci z jednego z oddziałów w projekcie “Czysta Małopolska”. Pamiętajmy, że warto wyrabiać w naszych dzieciach wrażliwość ekologiczną. Dzięki takim działaniom mają szansę żyć w świecie, jaki chcielibyśmy im zostawić.

mat. nadesłane

os 10.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również