Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski policjant wyróżniony za sukcesy sportowe

25 maja 2022 09:24

Stanisław Gąsienica-Samek z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu podczas uroczystego ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy otrzymał list gratulacyjny za odniesione sukcesy sportowe i godne reprezentowanie Policji. List gratulacyjny osobiście wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion, a sukcesów pogratulował Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita. Serdeczne gratulacje złożył także Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu insp. Grzegorz Wyskiel.

Nowotarski policjant wyróżniony za sukcesy sportowe

16 maja br. w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy i odznaczenie 2 zasłużonych policjantów. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wręczył także listy gratulacyjne 4 policjantom. Wśród wyróżnionych znalazł się kom. Stanisław Gąsienica-Samek, Zastępca Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

List gratulacyjny za odniesione sukcesy sportowe w wyciskaniu sztangi  i godne reprezentowanie nowotarskiej formacji, osobiście wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion, a gratulacje złożył Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu insp. Grzegorz Wyskiel.

Kom. Stanisław Gąsienica-Samek sporty siłowe uprawia od 20 lat, zajmując czołowe miejsca w zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich, jest także członkiem Kadry Narodowej. Kilkukrotnie zdobywał Mistrzostwo Polski w tej konkurencji na arenie cywilnej, jak również w zawodach zrzeszających funkcjonariuszy służb mundurowych. Tylko w kwietniu br. zwyciężył w Mistrzostwach Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Zalesiu, a w Mistrzostwach Europy Federacji XPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wywalczył dwa złote i jeden brązowy medal w kategorii wagowej 82,5kg. Obecnie Stanisław przygotowuje się do kolejnych zawodów.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej formacji i życzymy kolejnych sukcesów! – gratulują koledzy z KPP w Nowym Targu. 

O sukcesach nowotarskiego policjanta pisaliśmy tutaj:

Policjant z Nowego Targu z trzema złotymi medalami i jednym brązowym na Mistrzostwach Europy

os 25.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również