Kamery live
prognoza pogody

Nowotarski Piknik Lotniczy odwołany

31 maja 2022 17:54

Nowotarski Piknik Lotniczy w tym roku nie odbędzie się. Odwołanie imprezy ma związek z aktualną sytuacją geopolityczną oraz ekonomiczną – informują organizatorzy. Ostatnia edycja wydarzenia miała miejsce latem 2019 roku. 

Nowotarski Piknik Lotniczy odwołany
“Niestety ale obecny czas nie sprzyja w procesie zabezpieczenia wystarczających środków finansowych, tak, aby utrzymać odpowiednio wysoki poziom naszej imprezy, na czym bardzo nam zależało. Przez wszystkie edycje pikniku gwarantowaliśmy państwu imprezę na najwyższym poziomie, jednocześnie opierając całe jej finansowanie jedynie na środkach zewnętrznych i nie pobierając opłat za bilety wstępu. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w lepszych czasach, które pozwolą nam wrócić do organizacji pikniku z nowymi pomysłami i jeszcze większymi możliwościami” – poinformował na swojej stronie Aeroklub Nowy Targ, organizator Nowotarskiego Pikniku Lotniczego.
os 31.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również