Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska Strażacka Kropla

16 września 2021 11:54

W dniu 11 września  2021 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowym Targu odbyła się pierwsza akcja krwiodawstwa zorganizowana przez klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Nowotarska Strażacka Kropla” działający przy KP PPSP w Nowym Targu. Na apel odpowiedzieli zarówno strażacy JRG w Nowym Targu  jak i strażacy ochotnicy z gmin Czarny Dunajec i Jabłonka, biorący udział w szkoleniu podstawowym strażaków ratowników OSP. Łącznie zarejestrowano 33 dawców, a krew oddało 32, co przełożyło się na  przełożyło się na 14,4 litra cennego daru.

Nowotarska Strażacka Kropla

Wszyscy darczyńcy zostali  obdarowani skromnymi upominkami w postaci koszulki, kubka, długopisu, smyczy a także 30 % zniżki na wejście do Term Chochołowskich.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tak ważnym wydarzeniu w 20. rocznicę ataku na wieże World Trade Center. Dziękujemy także sponsorom tj. firmie „Steskal” i „Termy Chochołowskie” – dziękują organizatorzy akcji. 

źródło, zdjęcia: KP PSP Nowy Targ

os 16.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również