transmisja na żywo:
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice
Zapraszamy na transmisję już w najbliższą niedzielę 21 stycznia 2018r. od godz. 17:45 !
oglądaj na żywo
nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Nowotarska Choinka Marzeń – trwają przygotowania do kolejnej edycji

Już trwają intensywne przygotowania do „Nowotarskiej Choinki Marzeń”. Tegoroczna Akcja rozpoczęła się powiadomieniem przez organizatorów dyrektorów i pedagogów szkół do przygotowań list oraz marzeń od dzieci. Wszystkie szkoły podstawowe biorą udział w tegorocznej Choince.

Dzieci jest bardzo dużo, zebrano 293 karty z marzeniami dzieci, jak co roku marzenia są piękne jedno dziecko marzy o niespodziance inne ma bardziej sprecyzowane marzenie ale każde dziecko marzy o prezencie tylko dla niego, aby samo mogło wyciągnąć z pod choinki swoje marzenie.

Jak co roku bardzo w Akcję zaangażowani są: Parafia, Starostwo Nowotarskie, Urząd Miasta , Poseł na sejm Edward Siarka oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu. Pan Marcin Drabik „Karol” wykonał projekty graficzne. Pani Maria Chmielowska Szymoniak zaprojektowała bańki które wykonuje przy ogromnym zaangażowaniu uczniów szkoły podstawowej nr. 11, uczniowie nie mogli się doczekać na rozpoczęcie tych prac. Łańcuch wykonają dzieci ze szkoły nr. 9 w Nowym Targu.

Choinki będą wystawione w Miejskim Ośrodku Kultury przy Al. Tysiącleci już we czwartek 23 listopada, a w kościele p.w. Św. Jana Pawła II – 26 listopada. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tak pięknej Akcji jaką jest pomoc dla dzieci z rodzin w trudniejszej sytuacji materialnej. Każde dziecko marzy, każde dziecko pragnie prezentu pod choinkę w czasie tak pięknego okresu jakim jest Boże Narodzenie. To czas dzieciątka Jezusowego, miłosierdzia,radości, uśmiechu, życzliwości.

Aby nie została ani jedna bańka na Choince, aby wszystkie marzenia zostały spełnione. Przemyślmy to zrywając bańkę.

Anna Tylka – organizator, koordynator.

 • Oceń artyukł

 • Napisz komentarz

  Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
  Twój komentarz może być pierwszy!

  © 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
  projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna