Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska biblioteka w roli jesiennego inkubatora inspiracji artystycznych

10 października 2023 14:40

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza młodzież na cykliczne zajęcia rozwijające kreatywność i umiejętności twórcze.

Nowotarska biblioteka w roli jesiennego inkubatora inspiracji artystycznych

W każdym miesiącu w bibliotece przy ul. Kolejowej 23  w Nowym Targu będą odbywały się  bezpłatne zajęcia warsztatowe, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych – od dzieci po młodzież szkół średnich. W trakcie comiesięcznych spotkań realizowane będą projekty wykorzystujące różne formy ekspresji.

Biblioscena czyli zajęcia literacko-teatralne dla młodzieży szkół średnich pozwolą na rozwijanie pasji teatralnej oraz poznanie literatury w ciekawy, nieszablonowy sposób.

Tworzenie modeli w formacie 3D w programie „Blender” i przygotowanie ich do wydruku, również w 3D, to z kolei propozycja dla młodzieży ze szkół podstawowych, która z pewnością odkryje przed nimi świat trójwymiarowej grafiki.

Natomiast najmłodszych czytelników zapraszamy do Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Filii nr 1 przy al. Kopernika 12 , gdzie będą mogli tworzyć pełne artystycznej kreatywności prace plastyczne , inspirowane przeczytanymi wspólnie książkami.

Wszystkie proponowane przez nowotarską bibliotekę zajęcia pozwolą na podniesienie poziomu kompetencji twórczych i kulturowych ich uczestników.

Serdecznie zapraszamy w jesienne popołudnia do biblioteki!

Szczegóły na plakacie.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

ag 10.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również