Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy policjanci zatrzymali włamywacza

30 maja 2018 22:40

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zatrzymali 29-letniego włamywacza. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem,  za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nowotarscy policjanci zatrzymali włamywacza

Do włamania doszło w poniedziałek  tj. 28 maja br. w południe w Ostrowsku.  Złodziej  włamał się do budynku gospodarczego na jednej z posesji , skąd ukradł kosę spalinową, piłę spalinową, siekierę, silnik elektryczny i taczki. Policjanci szybko ustalili sprawcę kradzieży i już po kilku godzinach został zatrzymany  na jednej z ulic w Ostrowsku.  Włamywaczem okazał się  29-letni mieszkaniec Wadowic, a wartość skradzionych rzeczy to  pięć tysięcy złotych. Część łupów została odzyskana – policjanci odnaleźli skradzione przedmioty w jednym z lombardów na terenie Nowego Targu.

Następnego dnia podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu

os 30.05.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również