Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy policjanci na wschodniej granicy

12 grudnia 2021 10:05

Wśród funkcjonariuszy, którzy od kilku tygodni strzegą wschodniej granicy państwa, są także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Nowotarscy policjanci na wschodniej granicy

To już kolejna delegacja policjantów z nowotarskiej komendy, którzy wyjechali strzec granicy państwa. Tym razem sierż. sztab. Jolanta Węgrzyniak i sierż. Dawid Król pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego. Podczas dwutygodniowego pobytu, na stałych posterunkach kontrolują przejeżdżające pojazdy pod kątem przewozu osób nielegalnie przebywających na terenie RP. Po ich powrocie na delegację wyjadą kolejni policjanci.

-Dwutygodniowa rozłąka z najbliższymi dla wielu funkcjonariuszy jest trudna, wymaga zrozumienia i silnej woli od samych mundurowych, ale też od ich rodzin. Służba dla zapewnienia bezpieczeństwa nie tylko mieszkańców regionu, ale całej Polski spotyka się z dużą wdzięcznością i życzliwością – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

źródło: KPP Nowy Targ

os 12.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również