Kamery live
prognoza pogody

Nowotarscy piłkarze wznawiają treningi

Po przeprowadzonych testach na koronawirusa NKP Podhale Nowy Targ podjęło decyzję o powrocie do treningów. Niemal wszyscy członkowie okazali się zdrowi. Tylko jeden z piłkarzy musi udać się na izolację domową oraz – ze względu na wciąż nierozstrzygnięty wynik – przejść kolejne badania.

Nowotarscy piłkarze wznawiają treningi

Jak czytamy w komunikacie władz nowotarskiego klubu:

“(…) Po konsultacji z sanepidem oraz w związku z brakiem potwierdzonego przypadku zakażenia COVID-19 wśród zawodników NKP Podhale Nowy Targ wznawiamy treningi zgodnie z planem. W jednym przypadku wynik na obecność wirusa jest nierozstrzygnięty ujemny, przez co zawodnik ten został skierowany na powtórne badanie wymazowe oraz do izolacji domowej.

Pamiętaj aby często dezynfekować ręce, zakrywać twarz i nos czy też nie korzystać z tradycyjnej formy przywitania. Bądź odpowiedzialny pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych tak abyśmy wszyscy wspólnie mogli wrócić na nasze stadiony!”.

Piotr Starmach 14.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
nowotarżanka 10:13 15.08.2020

co to znaczy " wynik nierozstrzygnięty ujemny?

Zobacz również