Kamery live
prognoza pogody

Noworoczne spotkanie w Ratuszu (galeria)

9 stycznia 2017 21:12

W wieczór święta Trzech Króli, w otoczeniu stylowych wnętrz miejskiego Ratusza, jak co roku spotkała się elita Nowego Targu, by oficjalnie przywitać Nowy Rok i złożyć sobie nawzajem życzenia, podsumować miniony rok i zasygnalizować plany na kolejny. 

Noworoczne spotkanie w Ratuszu (galeria)

Wśród gości uroczystego rautu, którzy zabrali głos znalazło się m.in. dwóch posłów PiS: Edward Siarka i Wiesław Janczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. 

Nie zabrakło przemówienia burmistrza Grzegorza Watychy, w którym zapowiedział on priorytetowe cele władz miasta na 2017 rok, wśród których znalazła się walka o czyste powietrze i budowa Centrum Sportów Lodowych. 

Wieczór poprowadził pochodzący z Nowego Targu aktor Mateusz Dewera, a część artystyczną zapewnił występ Wiktorii Węgrzyn.

Filmowy materiał i fragmenty noworocznego przemówienia burmistrza Grzegorza Watychy oraz posła na Sejm Wiesława Janczyka – w najbliższym, środowym “Przeglądzie Tygodniowym”. 

/os

fot. Zbigniew Krauzowicz

NT24TV 09.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również