Kamery live
prognoza pogody

Nowi policjanci – od dziś na służbie

22 lutego 2017 22:42

W dniu dzisiejszym w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji służbę rozpoczęło 45 nowych funkcjonariuszy. Najwięcej nowych policjantów - nie licząc jednostek krakowskich - trafiło do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Nowi policjanci - od dziś na służbie

Najwięcej nowych funkcjonariuszy trafiło do Krakowa – 17 osób zasiliło szeregi Komendy Miejskiej Policji. Również Komenda Wojewódzka Policji zyskała nowych funkcjonariuszy. Zasilone zostały także szeregi komend powiatowych i komisariatów w regionie.

Najwięcej bo 5 nowych funkcjonariuszy trafiło do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. Do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz Komendzie Powiatowej Policji w Zakopanem przydzielonych zostało po 2 policjantów. W Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej służbę rozpoczęło po 1 nowym funkcjonariuszu.

To pierwsze w tym roku przyjęcie do służby w jednostkach Policji w naszym województwie.

źródło: http://malopolska.policja.gov.pl

NT24TV 22.02.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również