Kamery live
prognoza pogody

Nowe przejście dla pieszych na ul. Królowej Jadwigi

7 marca 2017 17:20

Referat ds. Drogownictwa i Transportu Urzędu Miasta Nowy Targ ogłosił dziś ofertę na wykonanie i zatwierdzenie projektów zmiany stałej organizacji ruchu. Wśród proponowanych zmian znajduje się m.in. nowe przejście dla pieszych w rejonie "Lewiatana" na ulicy Królowej Jadwigi.

Nowe przejście dla pieszych na ul. Królowej Jadwigi

W planie jest też zmiana lokalizacji przejścia dla pieszych na ul. Nadwodniej w rejonie I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego i wykonanie progu zwalniającego na os. Zadział.

Na krótkim odcinku Orkana od Krasińskiego do Waksmundzkiej ma być wprowadzony ruch jednokierunkowy, na końcowym odcinku Nadmłynówki – zakaz ruchu pojazdów (wyłączając mieszkańców i rowerzystów). Na ul. Długiej planowane są nowe miejsca postojowe w ramach aktualizacji Strefy Płatnego Parkowania (na odcinku od ul. Jana Kazimierza do ul.Krzywej). 

Na ulicy Kolejowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Ludźmierską do dworca PKP ma obowiązywać zakaz zatrzymywania się pojazdów do 3,5 tony wzdłuż ulicy (włączając parkingi).

NT24TV 07.03.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również