Kamery live
prognoza pogody

Nowe fakty związane z morderstwem

14 stycznia 2016 11:28

Prokuratorzy w Nowym Targu przesłuchali kolejne pięć osób związanych z morderstwem Michała Marka (wczoraj informowaliśmy o dwóch podejrzanych). Policja dokonała zatrzymania czterech mężczyzn i jednej kobiety (w wieku od 20-25 lat) wczoraj w godzinach wieczornych.

Nowe fakty związane z morderstwem

Po przesłuchaniach Prokuratorzy znają już więcej szczegółów zbrodni. Do Zabójstwa miało dojść w jednym z mieszkań w centrum Nowego Targu (podejrzewamy, że mgło to być os. Topolowe). Zatrzymane 5 osób nie są bezpośrednio związane z zabójstwem, natomiast zdaniem Prokuratury mieli uczestniczyć m.in. w przetransportowaniu ciała zamordowanego Michała Marka do lasu na ulicy Kokoszków Boczna, zakopaniu zwłok oraz późniejszym zacieraniu śladów zbrodni.

Przypomnijmy,. że dotychczas na wniosek Prokuratury podejrzewany o zabójstwo 23-letni Michał M. został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące. Sąd uznał, że podejrzany może mataczyć w sprawie w obawie przed wysokim wymiarem grożącej mu kary.

 

NT24TV 14.01.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również