Kamery live
prognoza pogody

Nowa zakopianka z lotu ptaka. Zobaczcie postępy w budowie dwupasmówki! (GALERIA)

Z drogi ekspresowej z Rdzawki do Nowego Targu kierowcy najwcześniej przejadą w październiku przyszłego roku.

Nowa zakopianka z lotu ptaka. Zobaczcie postępy w budowie dwupasmówki! (GALERIA)

fot. GDDKiA w Krakowie

Budowa ostatniego odcinka nowej zakopianki trwa nieprzerwanie – i to pomimo kapryśnej w ostatnich tygodniach pogody. Drogowcom doskwiera zarówno żar lejący się z nieba, nawalne opady deszczu, intensywne nawałnice, a nawet – jak to miało miejsce na początku sierpnia – chłód. Mimo to prace postępują, a sama droga nabiera kształtów. Wedle informacji przekazywanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, postępy w inwestycji zatrzymały się 80 procentach. Najbardziej imponująco wygląda odcinek w rejonie Klikuszowej oraz nowotarskiego osiedla Niwa, gdzie pracownicy firmy Intercor wylali asfalt po obu stronach jezdni. Podobnie ma się rzecz z wiaduktami, które wyglądają na niemal ukończone.

redakcja 28.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
Borys Knap 20:12 31.08.2023

Drogi autorze, Panie Piotrze Starmachu !Ta droga nie jest drogą ekspresową, lecz jest niższej kategorii

Loko 01:06 29.08.2023

Chcialbym przypomniec ze zgodnie z umowa ta droga powinna byc oddana za 2 dni. Jak zwykle nie wyszlo i jest ponad rok opoznienia.

Leszek Kusiak 15:30 28.08.2023

Autor pisze : Z drogi ekspresowej z Rdzawki do Nowego Targu kierowcy najwcześniej przejadą w październiku przyszłego roku. , więc pytanie , gdzie z tej drogi przejadą ??? , a może tą drogą pojadą , albo z tej drogi skorzystają ???

Zobacz również