Kamery live
prognoza pogody

Nocny pożar w Absyncie

28 maja 2021 13:56

Dziś koło godziny 4 nad ranem na poddaszu budynku przy ul. Zachemskiego w Nowym Targu wybuchł pożar. To miejsce, w którym lokalizację znajduje restauracja Absynt. W dwugodzinnej akcji brały udział jednostki JRG i OSP Nowy Targ . Nikomu nic się nie stało, restauracja już jutro ma być otwarta. 

 

Nocny pożar w Absyncie
“Nie daliśmy się pandemii ani innym przeciwnościom, wiec pożar tez nas nie złamie , jesteśmy razem, cali i zdrowi i to jest najważniejsze .
Serdeczne podziękowania dla straży pożarnej i OSP Nowy Targ oraz wszystkich obecnych służb, za przeprowadzenie sprawnej, szybkiej i profesjonalnej akcji, wielkie brawa i szacunek.
Dziękujemy wszystkim osobom które kontaktowały się z nami aby okazać wsparcie, za bardzo liczne telefony od naszych gości z całej Polski, przy takim wsparciu można walczyć z najtrudniejszymi przeciwnościami!” – czytamy we wpisie, jaki na Facebooku restauracji opublikowali dziś jej właściciele. 

zdj. Maciej Gębacz

os 28.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również