Kamery live
prognoza pogody

Nocna napaść w centrum Zakopanego. 25-latek z powiatu nowotarskiego z poważnymi obrażeniami

12 września 2021 14:47

Minionej nocy ok. 2.00 na ul. Kościuszki w Zakopanem grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni. Wywiązała się bijatyka, w wyniku której poważnie ucierpiał 25-latek z powiatu nowotarskiego. Trwają czynności mające ustalić okoliczności zdarzenia i ustalić sprawców. 

Nocna napaść w centrum Zakopanego. 25-latek z powiatu nowotarskiego z poważnymi obrażeniami

Młody mężczyzna stracił przytomność najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę. Napastnicy uciekli. Na miejscu pierwszy z policyjnych patroli był bardzo szybko i to policjanci jako pierwsi podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego. Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny – zagrażający życiu.

Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Powiadomiono prokuratora. Zabezpieczamy nagrania z kamer monitoringu i przesłuchujemy świadków. Czynności mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić sprawców trwają.

źródło: KPP Zakopane/Facebook

os 12.09.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również