Kamery live
prognoza pogody

Niezapomniane chwile

5 sierpnia 2016 18:17
Wyciszenie Włącz dźwięk

Młodzi piłkarze NKP Podhale Nowy Targ wrócili z pierwszego w historii klubu letniego obozu piłkarskiego. Pozostały po nim niesamowite wrażenia, świetne wspomnienia oraz mnóstwo zdjęć. 

Obóz piłkarski Rewal 2016 został przygotowany przez 4-osobową kadrę szkoleniową: Przemysława Kępę (kierownik obozu), Michała Rubisia (przedstawiciel zarządu), Tomasza Gorczyka oraz Tomasza Ligudzińskiego – trenerów naszego klubu. Podczas tygodniowego pobytu nad morzem 43 zawodników z roczników 2008, 2007 (I grupa), 2006, 2005 (II grupa) oraz 2004 (III grupa) doskonaliło swoją technikę, rozgrywało mini-mecze, uczestniczyło w konkursach oraz uczyło się nowych sztuczek, zwodów, strzałów na bramkę i wielu innych.

Plan treningowy, którego głównym założeniem było podniesienie umiejętności sportowych, taktycznych i technicznych oraz poprawa sprawności fizycznej został zrealizowany w 100 %. Ważne dla nas było również to, by dzieci odwiedziły nad morzem ciekawe miejsca, postawiliśmy też na poznanie walorów turystycznych tego regionu- relacjonuje trener Michał Rubiś.

I tak dzieci mogły wybrać się m. in. na wycieczkę do Kołobrzegu, która obejmowała rejs statkiem po Morzu Bałtyckim oraz zwiedzanie Latarni Morskiej, zwiedzanie Muzeum Kamienia i Minerałów, spacer po molo w Kołobrzegu oraz zwiedzanie Kołobrzeskiego Skansenu Morskiego, w tym okrętów wojennych. Ponadto nie zabrakło “wypadów” na plażę, meczów beach-soccera i wyjścia na basen.

Obóz, zgłoszony oficjalnie do Ministerstwa Edukacji Narodowej, został bardzo dobrze oceniony przez uczestników i ich rodziców, którzy docenili tygodniową pracę trenerów. Sami piłkarze, mimo zmęczenia wymagającymi, acz przeplatanymi zabawą treningami, byli bardzo zadowoleni z pobytu w Rewalu i już czekają na kolejne podobne wyjazdy.

 – Ze swej strony w imieniu Zarządu NKP Podhale Nowy Targ, kierownika obozu oraz trenerów pragnę podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyli rodzice zawodników, powierzając nam swoje dzieci na czas obozu. Był to nasz pierwszy obóz sportowy organizowany przez klub i tym bardziej cieszę się, że podołaliśmy temu wyzwaniu. Plan obozu, jaki został przez nas zaplanowany, został wykonany w 100%. Już teraz rozpoczynamy przygotowania do kolejnych takich inicjatyw. Rozpoczęliśmy już przygotowania do organizacji obozu zimowego w okresie ferii oraz obozu letniego nad polskim morzem. Dziękuję również w imieniu Zarządu za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie obozu kierownikowi obozu – panu Przemysławowi Kępie oraz kadrze trenerskiej: panu Tomaszowi Gorczykowi i panu Tomaszowi Ligudzińskiemu. W mojej ocenie praca pod względem sportowym i organizacyjnym została wykonana bardzo dobrze i bardzo dobrze została też oceniona przez zawodników oraz rodziców dzieci – podsumował całą wyprawę obecny na obozie przedstawiciel Zarządu NKP Podhale, pan Michał Rubiś.

Każdy uczestników obozu otrzymał koszulkę oraz pamiątkowy medal, a na koniec wyjazdu przeprowadzony został konkurs żonglerki oraz konkurs czystości w pokojach. Zwycięzcy otrzymali piłki Arsenal oraz ochraniacze piłkarskie i bidony. Wyniki konkursów:

 

ŻONGLERKA

Grupa I – rocznik 2007/08

1. Szymek Chowaniec

2. Michał Filarecki

3. Mikołaj Janik

 

Grupa II – rocznik 2005/06

1. Jakub Rubiś

2. Maks Mruk

3. Michał Osmala

 

Grupa III – rocznik 2004

1. Jędrek Talarek

2. Mateusz Kuchta

3. Patryk Kowalczyk

KONKURS CZYSTOŚCI

Zwyciężył pokój, który zajmowali: Paskal Pieczycki, Maciek Mikulski, Łukasz Janusz, Konrad Pańszczyk

Autor relacji: Jakub Udziela 

 

NT24TV 05.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również