Kamery live
prognoza pogody

Nietypowa petycja

13 stycznia 2020 14:32

Podczas najbliższego posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, radni miejscy będą zajmować się petycją w sprawie “dokonania pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski”, skierowaną do Konferencji Episkopatu Polski. O jej poparcie zawnioskowała sama autorka – mieszkanka Rabki, adwokat Renata Sutor. Nowotarski magistrat jest jednym z wielu adresatów  -petycja w sprawie “poparcia petycji” wysłana została do wielu różnych gmin i powiatów z terenu całej Polski. 

Nietypowa petycja

Pismo, jakie mieszkanka Rabki skierowała m.in. do urzędu na Krzywej, zaadresowane jest do “wszystkich gmin, powiatów i województw”. Obejmuje dwa punkty – jeden z nich dotyczy utworzenia bezpłatnych parkingów na terenie każdej z gmin, drugi – “poparcia w formie uchwały skierowanej do Konferencji Episkopatu Polski petycji o dokonanie pełnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski”, wyjaśniając, że “sprawa naszej wiary nie może nas nie obchodzić, a zwłaszcza dzielić (…) Naszym przeznaczeniem nie jest podział, lecz komunia”. 

Autorka dołącza petycję swojego autorstwa skierowaną pod koniec listopada 2019 do episkopatu wraz z artykułem (również własnego autorstwa) dotyczącym wizji trzech osób, które – zgodnie z informacjami Renaty Sutor – przekazały jej “co będzie się działo w Polsce i na świecie jeśli nie dojdzie do pełnej intronizacji”. Wśród spisanych wizji Marii, Michaliny i Magdaleny znajdują się sny z udziałem m.in. prezesa PiS, św. Mikołaja czy Ignacego Paderewskiego.

Treść petycji można znaleźć pod linkiem: http://nowytarg.esesja.pl/zalaczniki/73668/petycja-p-renata-sutor_675395.pdf

fot. screen youtube

 

os 13.01.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również