Kamery live
prognoza pogody

Nietypowa bójka – wszczęły ją młode kobiety

18 maja 2017 19:02

Do nietypowego zdarzenia doszło w ostatnim dniu kwietnia o 5 rano w Nowym Targu. Dwie młode kobiety (14 i 20 lat) najpierw zaczepiły nieco starszych od siebie mężczyzn, a po wymianie zdań - zaczęły okładać ich pięściami.

Nietypowa bójka - wszczęły ją młode kobiety

Do zdarzenia doszło w dniu 30 kwietnia 2017 roku w Nowym Targu przed godziną 5 rano. Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 24 lat mieszkańców Nowego Targu zostało zaczepionych przez dwie młode dziewczyny w wieku 14 i 20 lat mieszkanki Nowego Targu. W wyniku rozmowy doszło między nimi do utarczki słownej gdzie po chwili dziewczyny zaczęły być pięściami w/w mężczyzn.

W trakcie awantury do dziewczyn dołączyło dwóch kolegów (23 i 26 lat), którzy wspólnie dokonali pobicia, 23 i 24 – latków, pięściami oraz kopiąc leżących mężczyzn. W wyniku podjętych czynności policjanci dokonali ustalenia sprawców zdarzenia oraz ich zatrzymania w dniu 16 maja 2017 roku.

Ponadto, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych u  26 – latka policjanci ujawnili plastikowe pudełko z zawartością marihuany w ilości 121,5 grama. Po wykonaniu czynności młode dziewczyny zostały zwolnione, natomiast mężczyźni zostali osadzeni do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo pełnoletnim sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast wobec nieletniej decyzję podejmie Sąd Rodzinny i Nieletnich.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 18.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również