Kamery live
prognoza pogody

Nietrzeźwy traktorzysta wjechał do potoku. Ranna pasażerka pojazdu

7 stycznia 2022 14:22

69-letni pijany traktorzysta wjechał do potoku. Poważnie ranna została pasażerka pojazdu.

Nietrzeźwy traktorzysta wjechał do potoku. Ranna pasażerka pojazdu

W środę wieczorem w miejscowości Ciche w powiecie nowotarskim, 69-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus na zakręcie wyjechał poza drogę i  stoczył się ze skarpy wprost do potoku. Ciągnik przewrócił się na bok.

-Oprócz kierowcy, na drewnianej platformie umieszczonej na podnośniku, ciągnikiem podróżowały jeszcze dwie kobiety w wieku 37 i 69-lat. Zanim pojazd zjechał ze skarpy starsza pasażerka zdążyła zeskoczyć na jezdnię. Ranna została 37-letnia pasażerka oraz kierowca. Oboje zostali przewiezieni do szpitala, jednak obrażenia mężczyzny okazały się niegroźne – relacjonuje Dorota Garbacz z KPP w Nowym Targu. 

Okazało się, że traktorzysta był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie9-latek tracił prawo jazdy. Spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

os 07.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również