Kamery live
prognoza pogody

Nietrzeźwy prowadził tak źle, że zgubił tablicę rejestracyjną…

3 września 2018 15:53

W niedzielę rano policjanci z rabczańskiego komisariatu zatrzymali 23-latka, który kierował samochodem osobowym marki Mazda będąc w stanie nietrzeźwości, uszkodził słupki żeliwne i na miejscu zdarzenia zgubił tablicę rejestracyjną.

Nietrzeźwy prowadził tak źle, że zgubił tablicę rejestracyjną...

W niedzielą rano tj. 2 września 2018 roku do Komisariatu Policji w Rabce-Zdrój zgłosiło się dwóch mężczyzn, którzy przynieśli znalezioną na ulicy Jana Pawła II w Rabce-Zdrój przy uszkodzonych słupkach żeliwnych tablicę rejestracyjną. Jak oświadczyli, chwilę wcześniej mijali jadącą z dużą prędkością i uszkodzoną mazdę.

Policjanci natychmiast ustalili właściciela pojazdu i pojechali do jego miejsca zamieszkania. Na podwórku przed domem zastali uszkodzony samochód osobowy marki Mazda co mogło świadczyć, że pojazd brał udział w zdarzeniu drogowym. Po chwili mundurowi ustalili i zatrzymali kierującego, którym okazał się 23-letni mieszkaniec Rabki-Zdrój. Po zbadaniu okazało się, ze ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymany w nowotarskiej komendzie.

Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz kierowania pojazdami nawet do 15 lat, wysoka grzywna i pokrycie kosztów za wyrządzone szkody.

KPP Nowy Targ

/os

 

os 03.09.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również