Kamery live
prognoza pogody

Nietrzeźwa matka wiozła dzieci do szkoły

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 35-letnia kobieta, która wiozła trójkę dzieci samochodem. Nieodpowiedzialna matka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna i kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzą także, czy naraziła swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Nietrzeźwa matka wiozła dzieci do szkoły

W środę tj. 26 kwietnia br., w miejscowości Rdzawka policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu kontrolowali trzeźwość kierujących pojazdami. Około godziny 8, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volkswagen. Pojazd prowadziła 35-letnia kobieta, której badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad 1,5 promila. Kierująca wsiadła za kierownicę pomimo stanu nietrzeźwości i jako pasażerów wiozła do szkoły trójkę kilkuletnich dzieci. 35-latka za popełnione przestępstwo straciła prawo jazdy i otrzyma zakaz prowadzenia pojazdów na kilka lat. Dodatkowo grozi jej kilkutysięczna grzywna i kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat. Policjanci z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju sprawdzą także, czy nieodpowiedzialna matka naraziła na utratę życia i zdrowia swoje dzieci.

os 28.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
swoj 15:07 28.04.2023

nie odpowiedzialna kobieta.Samo to że taki wysoki procent alkoholu miala, wsiadła za kierownice samochodu wioząc dzieci! co to za matka? Pijaczkai patalogia. Dzieci powinny być zabrane i zamieszkały w rodzinie zastepczej!!

Zobacz również