Kamery live
prognoza pogody

Niespodzianki na starcie halowych rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej

14 listopada 2023 15:29

Ruszył kolejny halowy sezon rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.  Już na „dzień dobry” odnotowaliśmy niespodziankę bowiem za taką uznać należy wygraną, a szczególnie jej rozmiary (7:0), ekipy Mix40 nad wskazywaną na faworyta tego spotkania ekipą Winter Classic.

Niespodzianki na starcie halowych rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej

Mix zagrał do „bólu skutecznie” w a jego bramce rewelacyjnie spisywał się Piotr Gogola, który nie tylko zachował czyste konto, ale też sam wpisał się na listę strzelców.

Roli faworyta nie sprostali też w tej kolejce gracze KDRK, którzy w serii rzutów karnych ulegli ekipie STC. Wydawało się, że gol Przemysława Zająca na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry przechyli szalę zwycięstwa na korzyść KDRK, ale kilkanaście sekund potem, piąty faul skutkował tzw. przedłużonym rzutem karnym, z którego do remisu doprowadził Radosław Antolak.

Żadnych problemów na inaugurację sezonu nie miała broniąca tytułu Halowego Mistrza NALP Paka Jana, która gładko 9:1 ograła beniaminka, drużynę Bardach Team.

Zdecydowanie lepiej zaprezentował się w starciu z Gazdą, drugi z beniaminków ekipa Lightbikes.pl. Gazda dopiero w końcowych fragmentach tego spotkania zapewnił sobie wygraną.

Winter Classic – Mix40 0:7 (0:3):

Gole: Dziekan 3, Gogola, Dobrzyński, Hryc, Nycz.

STC – KDRK Spytkowice 3:3, k: 4:3

Gole: R. Antolak 2, Jagieła – Zając 2, Wójtowicz

Paka Jana – Bardach Team 9:1 (4:0)

Gole: Remiasz 3, Mikoś 2, D. Antolak, Anioł, Byrnas, Mroszczak – Zeid.

Gazda – Lightbikes.pl 4:2 (1:1)

Gole: Duda 2, Ślusarek, Hajnos – Jandura, Nykaza.

***

Sezon w rozgrywkach II ligi  rozpoczęło starcie Supry z Pubem po bandzie.  Ponad 20 minut przyszło nam czekać na pierwszego gola w tym spotkaniu.  Jego autorem był Paweł Gromczak z Supry, która ostatecznie wygrała to starcie 3:0

Losy spotkania Galerii Wnętrz z Art Coders także rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Po pierwszej wynik był bowiem remisowy 1:1. Po zmianie stron Galeria szybko wyprowadziła dwa „ciosy”. Co prawda Art Coders w końcówce złapało kontakt, ale błyskawiczna odpowiedź rywala ostudziła ich zapędy

Wysoka skuteczność i kapitalna postawa w bramce Dominika Udzieli dała wygraną ekipy Feniks Electric nad Wierchami Old Boys. 

Także w starciu Dragon Ball z White Bears w rolach głównych byli obaj bramkarze. Koniec końców zespoły podzieliły się punktami, remisując 1:1.

𝐃𝐫𝐚𝐠𝐨𝐧 𝐁𝐚𝐥𝐥 – 𝐖𝐡𝐢𝐭𝐞 𝐁𝐞𝐚𝐫𝐬 𝟏:𝟏 (𝟏:𝟎)

𝐁𝐫𝐚𝐦𝐤𝐢: Targosz – Kalata

𝐖𝐢𝐞𝐫𝐜𝐡𝐲 𝐎𝐥𝐝 𝐁𝐨𝐲𝐬 – 𝐅𝐞𝐧𝐢𝐤𝐬 𝐄𝐥𝐞𝐜𝐭𝐫𝐢𝐜 𝟎:𝟔 (𝟎:𝟏):

𝐁𝐫𝐚𝐦𝐤𝐢: Surmiak 2, Polak, Strzęp, Duda, Wilkus

𝐆𝐚𝐥𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐖𝐧ę𝐭𝐫𝐳 –  𝐀𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐝𝐞𝐫𝐬 𝟒:𝟐 (𝟏:𝟏)

𝐁𝐫𝐚𝐦𝐤𝐢:  Obrzut 2, Margosiak, Sojka – J. Kościelniak, Andrzej. Grzybek

𝐒𝐮𝐩𝐫𝐚 – 𝐏𝐮𝐛 𝐩𝐨 𝐛𝐚𝐧𝐝𝐳𝐢𝐞 𝟑:𝟎 (𝟎:𝟎):

𝐁𝐫𝐚𝐦𝐤𝐢:  Gromczak, Chmielak, Luberda.

Mat. prasowy

ag 14.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również