Kamery live
prognoza pogody

Nieletni złodziej perfum w Nowym Targu

12 kwietnia 2024 11:21

Chłopak wpadł na kradzieży w jednej z drogerii w centrum Nowego Targu. Za kradzież perfum o wartości ponad 260 złotych, będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.  

Nieletni złodziej perfum w Nowym Targu

W środę około godziny 21, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu realizowali swoje zadania w rejonie dworca autobusowego. W pewnym momencie uwagę funkcjonariuszy zwróciło dwóch młodych mężczyzn stojących przed jednym ze sklepów. Po chwili weszli oni do drogerii, gdzie jeden z nich wziął z półki perfumy, jednak zamiast zapłacić za nie, schował pod ubranie, wyszedł ze sklepu i zaczął uciekać.

Miał pecha bo trafił na nieumundurowanych funkcjonariuszy, którzy byli świadkami kradzieży i po krótkim pościgu zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 15-latek z Nowego Targu. Perfumy o wartości ponad 260 złotych wróciły na sklepową półkę, a chłopak został przekazany pod opiekę starszego brata. Z uwagi na wiek, sprawa 15-latka zostanie przekazana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nowym Targu.

 

/źródło: Policja Nowy Targ/

 

Andrzej Lach 12.04.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również