Kamery live
prognoza pogody

Niedziela z sukcesami młodych tancerzy z Nowego Targu

23 kwietnia 2023 23:24

Niedziela 23 kwietnia  okazała się dniem pełnym sukcesów dla młodych i utalentowanych tancerzy z Nowego Targu. Wszyscy wychowankowie Studia Tańca Cubana, biorący udział w turnieju, zgarnęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Niedziela z sukcesami młodych tancerzy z Nowego Targu

Po dłuższej nieobecności na turniejach, związanej z udziałem Tomasza Liszki w programie You Can Dance Nowa Generacja 2, gdzie dotarł do „diamentowej dziesiątki” finalistów, w minioną niedzielę Tomek Liszka i jego partnerka Lena Wielkiewicz z Nowego Targu wzięli udział w „Cracow Dance Festival”.

W trakcie turnieju, młodzi nowotarżanie wraz ze swoimi kolegami i koleżankami ze Studia Tańca Cubana Nowy Targ fantastycznie reprezentowali miasto na turnieju w Krakowie. Nic dziwnego, że zostali obsypani medalami.

Wszyscy wychowankowie Studia Tańca Cubana Nowy Targ biorący udział w turnieju – na co dzień trenujący pod okiem Pana Emila Nowaka – zgarnęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Dzisiejsze wyniki młodych tancerzy z Nowego Targu:

kategoria 14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM:

Liszka Tomasz i Wielkiewicz Lena – 1 miejsce

kategoria 14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM:

Kamyk-Krzyś Tymon i Wojtyczko Amelia – 1 miejsce

kategoria 12-15 (12 – 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM:

Jaskierska Aleksandra – 1 miejsce

Tętnowska Kalina – 1 miejsce i awans do klasy F

Całość wyników: Baza PTT (taniec.pl

mat. nadesłane

os 23.04.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również