Kamery live
prognoza pogody

Niech mnie ktoś podniesie

17 marca 2019 15:08

Tablica drogowa przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego znajduje się zaledwie kilka miesięcy. Teraz zamiast informować kierowców, leży na trawniku powalona zapewne przez ostatnie silne podmuchy wiatru.

Niech mnie ktoś podniesie

Można na nią natrafić jadąc ulicą Sikorskiego od strony Szkoły Podstawowej nr 11 w stronę ronda na Alejach Tysiąclecia, ale żeby odczytać, co jest na niej napisane, trzeba się nad nią mocno pochylić. Tablica drogowa informująca o kierunkach jazdy najwyraźniej nie była w stanie oprzeć się sile wiatru i spektakularnie oklapła na ziemię.

W obecnym stanie jest całkowicie nieczytelna dla przejeżdżających tamtędy kierowców. O ile miejscowi zapewne jej brak nie odczuli, o tyle wśród przyjezdnych może stanowić nie lada kłopot. Wjeżdżając na nienazwane wciąż rondo mogą nie być w stanie określić, który zjazd prowadzi w stronę Białki Tatrzańskiej i Szczawnicy, który do centrum Nowego Targu, a który na tzw. „Zakopiankę”.

Według naszych informacji sprawą zniszczonej tablicy drogowej już zajmują się drogowcy. Znak z informacją o kierunkach jazdy zostanie naprawiony w przeciągu kilku dni.

/ps/

Piotr Starmach 17.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również