Kamery live
prognoza pogody

Nie żyje 39-latek zatrzymany w Lipnicy Małej

23 lutego 2024 13:00

Zatrzymany w środę przez policję z Jabłonki 39-letni mieszkaniec Lipnicy Małej zmarł na komendzie w Nowym Targu, sprawę obecnie bada prokuratura. 

Nie żyje 39-latek zatrzymany w Lipnicy Małej

Według informacji ze strony Interia.pl, której dziennikarze skontaktowali się z podkom. Dorotą Garbacz z nowotarskiej policji, dowiadujemy się, że:

– Po interwencji policji w środę około godziny 10:00, która miała miejsce w  domu mężczyzny z Lipnicy Małej, zatrzymany został  przewieziony najpierw do szpitala w Nowym Targu, gdzie po konsultacji medycznej, lekarz stwierdził brak przeciwskazań do umieszczenia go w specjalnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych na komisariacie w Nowym Targu.

– Około godziny 17:00 tego samego dnia, u mężczyzny stwierdzono zatrzymanie funkcji życiowych. Policjanci udzielili pomocy 39-latkowi, poprzez reanimację, oraz użycie defibrylatora, wezwano również pogotowie. Po przybyciu na miejsce, medycy kontynuowali resuscytację, jednak po półgodzinnej walce o życie, stwierdzono zgon mężczyzny. 

/źródło: wydarzenia.interia.pl/

 

Andrzej Lach 23.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również