Kamery live
prognoza pogody

Nie warto kraść spodenek…

4 lipca 2017 09:50

Funkcjonariusze policji z Nowego Targu zatrzymali dwóch sprawców w wieku 26 i 27 lat, którzy dokonali kradzieży spodenek ze sklepu odzieżowego. Byli to znani Policji mieszkańcy okolicznych wsi - Mizernej i Rogoźnika.

Nie warto kraść spodenek...

Do zdarzenia doszło w dniu 30 czerwca 2017 roku o godzinie 16:00 w Nowym Targu, gdzie dwóch młodych mężczyzn weszło do sklepu i po krótkiej chwili oglądania towaru na półkach sklepu jeden z nich wziął spodenki i wybiegając ze sklepu odepchnął ekspedientkę, która stanęła w drzwiach chcą uniemożliwić kradzież – relacjonuje Roman Wolski z nowotarskiej Policji

Po otrzymaniu zgłoszenia i na podstawie posiadanego rysopisu policjanci szybko wytypowali sprawców kradzieży. Okazali się nimi znani policjantom 26 – letni mieszkaniec Rogoźnika oraz 27- letni mieszkaniec Mizernej. Sprawców zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Skradzione mienie odzyskano.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

NT24TV 04.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również