Kamery live
prognoza pogody

Nie dojdzie dziś do meczu Podhala w Bytomiu.

29 stycznia 2019 12:18
Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ mieli dzisiaj zakończyć sezon zasadniczy zaległym, wyjazdowym meczem z drużyną Węglokoksu Poloni Bytom. Do spotkania jednak nie dojdzie.
Nie dojdzie dziś do meczu Podhala w Bytomiu.

Bytomianie od dłuższego czasu zmagają sie z problemami finansowymi. Dzisiaj zawodnicy bytomscy wydali oświadczenie, w którym informują, że nie przystąpią do dzisiejszego meczu z Podhale. 

OŚWIADCZENIE ZAWODNIKÓW TMH POLONIA BYTOM

W związku z zaistniałą sytuacja decyzją drużyny nie przystępujemy do dzisiejszego meczu 29.01.2019 z Tatryski Podhale Nowy Targ. Powodem naszej decyzji jest brak konkretnych informacji ze strony klubu oraz miasta, pomimo licznych obietnic składanych nam osobiście przez władze.

W druzynie TMH Polonia Bytom 80% stanowią wychowankowie, którzy oddają serce na lodzie. Nadal mamy zaległości finansowe sięgające 5 miesięcy, nie możemy pozwolić na narażenie zdrowia oraz pogłębienie zadłużenia wobec nas. Mamy nadzieje, że nasza decyzja wpłynie na realne działanie.
Dość mamy obietnic!

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować kibicom za wsparcie finansowe dzięki któremu mogliśmy rozegrać ostatnie mecze, oraz za atmosferę stworzona podczas spotkania z JKH GKS Jastrzębie.

Prosimy o zrozumie naszej decyzji nie jest ona jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek. Wyrażamy chęć do kontynuowania sezonu, pod warunkiem spłaty zaległości.

Z poważaniem Drużyna TMH Polonia Bytom

Maciej Zubek 29.01.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również