Kamery live
prognoza pogody

NALP. Inauguracja rozgrywek 2. ligi

12 maja 2023 10:42

Po pierwszoligowcach, także zespoły z drugiej ligi rozpoczęły nowy sezon rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Rywalizacja toczy się w gronie 7 zespołów.

NALP. Inauguracja rozgrywek 2. ligi

W pierwszej kolejce najefektowniej zaprezentowali się gracze Supry, którzy bez większych problemów pokonali 5:1 ekipę ArtCoders.

W głównej roli wystąpił duet Robert Możdżeń – Łukasz Chmielak. Pierwszy do dwóch trafień dołożyć dwie asysty. Z kolei drugi, skompletował hat-tricka. Spory wpływ na jednostronny przebieg meczu miała czerwona kartka dla bramkarza ArtCoders, za interwencję ręką poza polem karnym

Szalenie zacięte było starcie Wierchów Old Boys z Pubem po bandzie. Piłkarze Wierchów najpierw objęli prowadzenie, ale potem musieli wcielić się w rolę goniących wynik. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Sporych emocji dostarczyło starcie ekipy Fajneopony.pl z Wawel Team. Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało większych emocji. „Oponiarze” prowadzili 3:0 i zdawało się, że w pełni kontrolują przebieg wydarzeń na boisku. Po zmianie stron Wawel jednak rzucił się w pogoń, zdobył dwa gole, ale na coś więcej czasu już nie starczyło.

Supra – ArtCoders 5:1 (2:0): Chmielak 3, Możdżeń 2 – Harbut.

Wierchy Old Boys – Pub po bandzie 4:4 (1:2): Chorążak, Ł. Nykaza, Gał, Łabuda – Lemiszka, Szlachtowski, Halama, Traczyk.

Fajneopony.pl – Wawel Team 3:2 (3:0): A. Czubernat 2, Guzik – Stołowski, Duda.

Mat. Prasowy

os 12.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również