Kamery live
prognoza pogody

NALP. Faworyci bez litości

17 maja 2023 23:28

W drugiej kolejce rozgrywek pierwszej ligi efektowne zwycięstwa zapisali sobie dwa główni kandydaci to tytułu mistrzowskiego: Paka Jana i Gazda.

NALP. Faworyci bez litości

Paka, w dwucyfrowych rozmiarach bo aż 11:0 ograła Galerię Wnętrz, której we znaki dał się brak zmienników. Trzy trafienia na koncie zapisał Daniel Anioł, a dublet ustrzelili też Radosław Antolak, Rafał Kuchta i Tomasz Remiasz.

Duet Patryk Duda – Krystian Dudek miał największy wkład w wygraną 9:1 Gazdy nad Mixem 40. Także i Mix radzić sobie musiał „gołą” siódemką (a prze pierwszych kilka minut grali nawet w sześciu) co wydatnie odbiło się na jego dyspozycji.

Zdecydowanie najbardziej wyrównane w tej kolejce było starcie Gim Fortecy z Chłopcami z PRL. Pierwsza połowa wygrana przez Fortece 2:0 była w dużym stopniu efektem świetnej postawy w jej bramce Dominika Udzieli. Sposób na jego pokonanie rywale znaleźli w drugiej połowie, która toczyła się wedle scenariusza „cios za cios”. Koniec końców Gim Forteca obroniła jednobramkową przewagę i zagarnęła 3. pkt.

Świetna druga połowa i dyspozycja strzelecka Piotra Stolarczyka dała zwycięstwo ekipie KDRK Spytkowice nad Jogą Bonito.

Gim Forteca – Chłopcy z PRL 5:4 (2:0): Ziemianek 2, Gaździak 2, Lasyk – Sołtys 3, Dudek.

Gazda – Mix40 9:1 (5:0): Dudek 3, Duda 3, Worwa 2 – Hryc.

Galeria Wnętrz – Paka Jana 0:11 (0:5): Anioł 3, R. Antolak 2, Kuchta 2, Remiasz 2, Kokoszka, Fic.

KDRK Spytkowice – Joga Bonito 5:2 (1:2): Stolarczyk 4, Zięba – K. Mastalski, Subik.

Mat. Prasowy

os 17.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również