Kamery live
prognoza pogody

Najlepsze firmy – ze Złotymi Ciupagami i Piórami

13 maja 2024 12:59

NOWY TARG. W drugi dzień Podhalańskich Targów Budownictwa ogłaszane są wyniki konkursów na najlepszy produkt i najciekawszą aranżację stoiska. Swoje nagrody przyznają też Burmistrz Nowego Targu, Nowotarska Izba Gospodarcza i Rektor Akademii Nauk Stosowanych. 

Najlepsze firmy – ze Złotymi Ciupagami i Piórami

Trzy Złote Ciupagi przypadły: Politechnice Krakowskiej za prezentację mebli huculskich z drukarki 3D; producentowi elektroniki – firmie TECH Sterowniki z Wieprza, za prezentację systemu SINUM i firmie KOŁTON z Jabłonki, za prezentację pompy ciepła AIR ADAPT. Również za prezentację pompy ciepła PANASONIC wyróżnienie otrzymała firma BUDOTOM z Wrocławia.

Targowe jury nagrodziło także kreatywną prezentację produktów na stoisku, honorując za to firmy: Kominki Lumar z Nowego Targu, Kryształowy Świat z Libiąża oraz Fabrykę Mebli „Bodzio” z Goszcza.

Nagroda Burmistrza Nowego Targu „Numer Jeden na Podhalu”  – dla Firmy MODOM Podhale – pojechała w najbliższe sąsiedztwo, bo do Szaflar. Jako lider w ilości zebranych laurów jawi się Firma TECH Sterowniki z Wieprza, która odebrała też nagrodę Rektora Akademii Nauk Stosowanych.

Tradycyjne nagrody Nowotarskiej Izby Gospodarczej to „Złote Pióra do Góralskiego Kapelusza”, a prezes Marek Teper wręczył je Bankowi Spółdzielczemu Ziem Górskich KARPATIA z Bukowiny Tatrzańskiej, Firmie STANEK z Dębna za bramę segmentową NANO 80 i Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Usługowo-Handlowemu EURO-PLAST z Ciechocinka za przydomową oczyszczalnię ścieków PRIMA TECH SBR.

Nie brakło również Nagród Organizatora i te pani Wioletta Ochman wręczała: Systemom Uzdatniania Wody z Nowego Sącza – za prezentację automatycznego, radiowego monitoringu tych procesów oraz Firmie IR ECO z Tychów, za prezentację folii grzewczej Max ECO.  

(asz)

Fot. Paweł Kos

 

Anna Szopińska 13.05.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również