Kamery live
prognoza pogody

“Nad Niemnem” nad Dunajcem. Narodowe czytanie już w tę sobotę

7 września 2023 14:37

W sobotę o godz. 12 na terenie Nowotarskiej Strefy Relaksu usłyszymy fragmenty powieści Elizy Orzeszkowej.

Piękna i słoneczna pogoda sprzyja temu , aby spędzić najbliższe sobotnie przedpołudnie w Nowotarskiej Strefie Relaksu nad Białym Dunajcem na wspólnej zabawie plenerowej w duchu literatury pozytywistycznej.

 – Motywem przewodnim będzie powieść Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”, której fragmenty czytać będą mieszkańcy regionu nowotarskiego. Dla najmłodszych przygotujemy kącik zabaw kreatywnych , a dla wszystkich półkę bookcrossingową – zapowiadają organizatorzy nowotarskiej edycji Narodowego Czytania.

Wydarzenie jest organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczna w Nowym Targu w partnerstwie z Urzędem Miasta Nowy Targ w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej.

 – Zachęcamy do spędzenia z nami wolnego czasu w pięknym miejscu, z literaturą piękną. Czekamy na Was w sobotę 9 września nad Dunajcem! – dodają władze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu.

 

redakcja 07.09.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również