Kamery live
prognoza pogody

Na Podhalu otwierają się baseny termalne

27 lutego 2021 09:19

Od dziś Termy Chochołowskie, a w przyszły piątek – Gorący Potok w Szaflarach. Na Podhalu powoli otwiera się dla  klientów branża związana z basenami termalnymi. Nie wszystkie atrakcje i usługi będą dostępne, a na obiektach będą obowiązywać zasady dotyczące ilości osób i zachowania dystansu społecznego. 

Na Podhalu otwierają się baseny termalne

Już od dziś wznawiają działalność termy w Chochołowie – a wszystko to w zgodzie z rozporządzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dla użytkowników dostępne będą – z zachowaniem ograniczeń i wymaganego dystansu – baseny, spa i sanarium. Wyłączone z użytkowania pozostaną natomiast zjeżdżalnie, atrakcje wodne, baseny jacuzzi, place zabaw dla dzieci, czy beczki siarkowe. 

W piątek, 5 marca otwarcie zapowiedziały termy Gorący Potok w Szaflarach. Od połowy lutego stale otwarte są Termy Szaflary, które mogły wznowić działalność wraz z pływalniami. Terma Bania dostępna jest, póki co, wyłącznie dla hotelowych gości. Zgodnie z informacją na stronie, nadal nieczynne pozostają termy w Bukowinie. 

zdjęcie: Chochołowskie Termy/Facebook

os 27.02.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również