Kamery live
prognoza pogody

Na Nowej Targowicy – znów trochę nowości

12 maja 2023 22:50

“Czarna Owca” – to teraz już nie tylko nazwa znanej restauracji, ale całego obiektu restauracyjno-handlowego na Nowej Targowicy w Nowym Targu, gdzie od 4 maja – w całkiem nowej, świeżo zaaranżowanej przestrzeni – rozpoczęło działalność kilka nowych butików. 

Na Nowej Targowicy - znów trochę nowości

O zmianach, jakie szykują się po długim, majowym weekendzie w “Czarnej Owcy” mówiliśmy w jednym z poprzednich odcinków “Wieści z Targowicy”. Teraz część butików w handlowym pasażu już otworzyła swoje podwoje i rozpoczęła działalność, kusząc nowościami.

Do butików można wejść zarówno od głównej alei, jak i m.in. od strony alejki graniczącej z Kupieckim Dworem. Znajdziemy tu głównie butiki z odzieżą, ale są też wózki, czy akcesoria dla niemowląt.

Mieliśmy przyjemność odwiedzić z kamerą wnętrza nowego butiku Versillo znajdującego się w handlowym pasażu w “Czarnej Owcy”, a efekty tych nagrań – podobnie, jak relację z czwartkowego jarmarku – będzie można obejrzeć w najbliższym odcinku “Wieści z Targowicy”. 

Co istotne, butiki w “Czarnej Owcy” – podobnie, jak  ma to miejsce w “Kupieckim Dworze” – będą otwarte siedem dni w tygodniu. 

Materiał w ramach współpracy z Nową Targowicą.

os 12.05.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również