Kamery live
prognoza pogody

Na Mikołajki – premierowy seans filmowy w MCK

6 grudnia 2021 21:34

Pierwszy seans kinowy w Miejskim Centrum Kultury za nami, a ponieważ dziś 6 grudnia, tuż po projekcji animowanego filmu “Luca”, w holu MCK odbyło się spotkanie z Mikołajem. Dzieci częstowały się słodyczami i robiły pamiątkowe zdjęcia. W świąteczny nastrój jeszcze przed wejściem do budynku wprowadziły przybyłych świąteczne iluminacje zainstalowane w rejonie fontanny. 

Na Mikołajki - premierowy seans filmowy w MCK

Wszystkich widzów tuż przed pierwszym seansem kinowym w nowym obiekcie witał osobiście dyrektor MCK Andrzej Lichosyt wspólnie z odpowiedzialnym za filmowy repertuar Tomaszem Szlagą. Nowy sprzęt nie zawiódł, a jakość dźwięku i obrazu jest teraz nieporównywalnie lepsza w stosunku do projekcji, jakie odbywały się w MOK-u w ostatnich latach przed remontem. 

W grudniu dla dzieci wyświetlone zostaną jeszcze dwie inne produkcje – “Ron Usterka” oraz “Raya i ostatni smok”. Wszystkie projekcje filmowe w tym miesiącu będą dostępne bezpłatnie, jednak obowiązują wejściówki, które będzie można odebrać w sekretariacie MCK.

os 06.12.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również