Kamery live
prognoza pogody

Na Długiej Polanie – otwarcie sezonu letniego

16 czerwca 2018 02:20

Strefa kibica na czas mundialu, mini-zoo, darmowy dmuchaniec, wypożyczalnia rowerów elektrycznych i oczywiście, klimatyczny freebox bar – tak wygląda letnia oferta Długiej Polany. Będzie z niej można korzystać codziennie od 13-20 aż do 15 września. Dziś – przy dźwiękach koncertu zespołu Pozytywni, zainaugurowano tam letni sezon. 

Na Długiej Polanie - otwarcie sezonu letniego

Lato witało na Długiej Polanie całkiem sporo nowotarżan. Główną nowością jest w tym roku mini-zoo, w którego organizację włączył się po sąsiedzku jeden z mieszkańców Oleksówek. Najmłodsi zachwyceni byli możliwością kontaktu ze zwierzątkami, podobnie jak z nielimitowanego czasu korzystania z dmuchańca. Nieco starsi z uśmiechami na ustach wracali z przejażdżek rowerami elektrycznymi, które szturmem zdobywają polski rynek.

-Rewelacja! Odkładam pieniądze na takie cudo! – padały opinie tuż po. 

Z okazji otwarcia sezonu, kilkunastu szczęśliwców miało dziś okazję wypróbować elektryczne rowery za darmo. To nowa, ale coraz popularniejsza forma rekreacji. E-Bike znacząco zwiększa komfort jazdy i umożliwia zredukowanie wysiłku, szczególnie podczas jazdy pod górkę. Przez całe lato będzie można je na Długiej Polanie wypożyczyć – dostępne będą zarówno egzemplarze do jazdy po asfalcie, jak i te typowo górskie. 

W dobry nastrój wprowadził zgromadzonych plenerowy koncert zespołu Pozytywni, inni zgromadzili się w środku przed telewizorem, by obejrzeć mecz Portugalia-Hiszpania. 

-Zapraszamy codziennie do naszej strefy kibica na czas mistrzostw. Będziemy wyświetlać wszystkie mecze, będzie można tutaj kibicować – zachęcał Michał Glonek, prezes spółki Długa Polana. – Cały czas czynna będzie też strefa dla dzieciaków – plac zabaw i to, czego nie było do tej pory, czyli mini – zoo. Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi, którzy chcą spędzić czas w ciszy, spokoju, trochę na uboczu. Myślę, że jest to doskonałe miejsce do relaksu.

Atrakcje będą dostępne w godzinach 13-20, codziennie aż do 15 września. 

/os

os 16.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również