Kamery live
prognoza pogody

Monitoring już działa. Najazd tyskich kibiców dopiero jutro (aktualizacja)

4 marca 2016 12:31
Wyciszenie Włącz dźwięk

W Miejskiej Hali Lodowej powoli dobiegają końca prace związane z instalacją monitoringu. Dzięki temu -  zgodnie z obietnicą  burmistrza miasta Grzegorza Watychy -  dzisiejsze i jutrzejsze spotkanie półfinałowe pomiędzy TatrySki Podhale, a GKS Tychy z wysokości trybun będą mogli obejrzeć również kibice drużyny przyjezdnej. 

Pozytywną opinię wydała Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

Prace wykonane są w takim procencie, że umożliwiają nam już dzisiaj wpuszczenie na obiekt kibiców z innych klubów. Finalnie mają one zakończyć się 16 marca. Łącznie wewnątrz i na zewnątrz hali będzie 28 kamer – informuje Bartosz Ścisłowicz, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Wedle informacji uzyskanych od rzecznika prasowego klubu z Tychów, na dzisiejsze spotkanie do Nowego Targu wybiera się niewielka grupa tyskich kibiców, za to  jutro ma być ich około 100.

Przypominamy, że portal nowytarg24.tv przeprowadzi bezpośrednią relację internetową z obu spotkań. W rolę komentatora wcieli się Gabriel Samolej.

Autor zdjęcia: Szymon Pyzowski

NT24TV 04.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również