Kamery live
prognoza pogody

MOK gra z WOŚP – poszukiwane „przedmioty” na licytację

5 stycznia 2017 22:05

W związku z organizacją 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w dniu 15 stycznia 2017 roku, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu organizuje zbiórkę „przedmiotów” na rzecz licytacji podczas wielkiego Finału. Słowo „przedmiot” jest umowne, bo mogą to być także vouchery lub pomysły na zwiedzenie jakiegoś miejsca, przejażdżkę, przelot, honorowe objęcie jakiejś funkcji, formę wypoczynku, czy rekreacji. Organizatorzy liczą na pomysłowość - przydać może się dosłownie wszystko, a oryginalność jest mile widziana!

MOK gra z WOŚP – poszukiwane „przedmioty” na licytację

Środki uzyskane podczas Finału ze sprzedaży swoich „przedmiotów” właściciele przekażą na rzecz Fundacji WOŚP. Celem najbliższej zbiórki w ramach WOŚP jest ratowanie  życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Przedmioty, które zechcą Państwo przeznaczyć na rzecz 25 Finału WOŚP można przynosić (bądź zgłaszać w przypadku tych nietypowych) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu do piątku 13 stycznia 2017 roku włącznie. Choć liczymy na wcześniejsze zgłaszanie, bowiem wówczas będzie łatwiej zareklamować licytacyjne „przedmioty”.

NT24TV 05.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również