Kamery live
prognoza pogody

Mój Syn Ezra oraz Morskie Diabły w Kinie MCK Nowy Targ

2 lipca 2024 10:05

NOWY TARG. Kino Miejskiego Centrum Kultury (al. Tysiąclecia 37) zaprasza na dwie premiery: nietypowe, komediowe kino drogi „Mój Syn Ezra”; oraz wojenny film z Korei „Morskie Diabły”. Bilety: normalny 18zł, ulgowy 16zł. Bądźcie z nami!

Mój Syn Ezra oraz Morskie Diabły w Kinie MCK Nowy Targ

Mój syn Ezra (Ezra), reż. Tony Goldwyn, prod. USA 2023, 100 min., od 15 lat, napisy

2 lipca (wtorek) godz.20.15

3 lipca (środa) godz.18.40

4 lipca (czwartek) godz.20.15

Opis: Życie aspirującego komika Maxa Bernala to chaos i improwizacja. Mieszka z ojcem, wciąż próbuje przebić się w świecie komedii, ma za sobą nieudane małżeństwo i autystycznego syna o imieniu Ezra, którego kocha nad życie. Na pewno Max nie jest encyklopedycznym wzorcem statecznego ojca, ale serca nie można mu odmówić. Gdy dowiaduje się, że jego była żona za namową lekarza chce umieścić Ezrę w szkole specjalnej, Max bez jej wiedzy zabiera syna w podróż przez Stany. Nie chce pozwolić, by szkolne mury oddzieliły chłopca od zwykłego życia i na zawsze zamknęły go w jego własnym świecie. Wierzy, że „inność” Ezry nie jest wyrokiem skazującym go na funkcjonowanie na marginesie tzw. normalnego świata. Eskapada pełna szalonych perypetii i niezwykłych spotkań będzie dla ojca i syna okazją do odkrycia na nowo łączącej ich więzi i przeżycia przygód, które udowodnią, że „normalność” jest przereklamowana.

Morskie Diabły (Noryang: Jukeumeui Bada), reż. Han-min Kim, prod. Kor. Południowa 2023, 152 min., od 15 lat, napisy

2 lipca (wtorek) godz.17.30

4 lipca (czwartek) godz.17.30

Opis: Zima 1598 roku. Trwa wojna między Japonią i Koreą. Admirał Yi decyduje się na bitwę, która przejdzie do historii. Zapierające dech w piersiach widowisko wciągające widzów w sam środek ogromnej bitwy morskiej. Takich mężczyzn „Zachód” poznał dzięki Szogunowi. Mężczyzn, dla których honor jest cenniejszy niż życie.

 

Anna Szopińska 02.07.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również