Kamery live
prognoza pogody

Młode “Szarotki” mistrzem Polski

Drużyna żaków starszych Miejskiego Młodzieżowego Klub Sportowego Podhale Nowy Targ sięgnęła w swojej kategorii wiekowej po tytuł Mistrza Polski!

Młode

Turniej finałowy w udziałem trzech najlepszych drużyn wyłonionych w sezonie zasadniczym rozegrano w Jastrzębiu. Nowotarżanie odnieśli w nim dwa zwycięstwa: 8:4 nad JKH Jastrzębiem oraz 4:0 nad ŁKH Łódź.

Po mistrzostwo Polski sięgnęła drużyna w składzie:  Bartosz Brynczka, Jakub Parszywka, Wiktor Węglarczyk, Iwo Stanek, Marcin Sroka, Stanisław Michalski, Igor Antolak, Bartłomiej Budzyk, Patryk Zubek, Jonasz Pachowicz, Maxymilian Zaręba, Adrian Piątek, Kamil Gach, Szymon Rusnak Filip Kopytko, Jan Błach, Maksymilian Rusnak, Kacper Skiba, Maksymilian Głowa, Kacper Jastrzębski, Piotr Warzycki oraz Gabriel Wsół.  Trenerem zespołu jest Marcel  Skokan, a funkcję kierowników pełnią: Piotr Budzyk i Tomasz Rusnak.

JKH Jastrzębie – MMKS Podhale Nowy Targ 4:8 (2:1, 2:4, 0:3)

Bramki dla Podhala: Sroka 3, Kopytko 2, Zubek, Błach, Antolak.

MMKS Podhale –ŁKH Łódź 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)

Bramki dla Podhala: Zubek 2, Kopytko, Sroka.

Maciej Zubek 21.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

3 komentarze
Stówę yzerman 07:24 23.03.2021

A tak na marginesie to wczasach jak w Nowym Targu rządzili klubem normalni ludzie to mistrz Polski w 4 6 8 klasa podstawowa był normalnością żaden rodzic nie podniecał się tym bo wiedział ze to początek drogi teraz na fb normalnie jak mistrzowie świata ej biedoki zakompleksione .

Wayne Gretzky 16:29 22.03.2021

Szkoda że nikt nie opisze turnieju ligi karpackiej w tym samym czasie odbył się w Nowym Targu U 12 drużyna pod dowództwem wyśmienitego legendarnego szkoleniowca i eksperta w każdej dziedzinie .

Rodzic 11:02 22.03.2021

Trzeba jeszcze oficjalnie podziękować dyrektorowi szkoły 11 za obstawienie wyjazdu dać mu kapelusz medal i kalendarz bo rzadko się zdarza żeby szkoła opłacała wyjazd .

Zobacz również