Kamery live
prognoza pogody

MLJM. Pechowa i niezasłużona porażka

2 maja 2022 12:29

Pierwszej porażki w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniora Starszego doznali podopieczni Grzegorza Hajnosa, którzy przegrali wyjazdowe starcie z Resovią Rzeszów, po golu straconym w doliczonym czasie gry.

MLJM. Pechowa i niezasłużona porażka

W 15 minucie na prowadzenie Podhale wyprowadził Ustupski, który po szybko wyprowadzonym ataku, wygrał pojedynek 1 na 1 z jednym z rywali, po czym oddał precyzyjny strzał w górny róg bramki. W 30 minucie gospodarze wyrównali po akcji zainicjowanej wyrzutem z autu. Kiedy wydawało się, że mecz skończy się podziałem punktów, prosty techniczny błąd jednego z zawodników Podhala we własnym polu karnym skutkował zagraniem piłki ręką i w konsekwencji rzutem karnym wykorzystanym przez jednego z graczy Resovii.

Bardzo żałujemy, że nie przywozimy do Nowego Targu choćby jednego punktu, bo z przebiegu gry zasłużyliśmy na to. W pierwszej połowie Resovia wyglądała lepiej, szczególnie pod kątem fizycznym. W przerwie poczyniliśmy korekty taktyczne i przełożyło się to na naszą dobrą, momentami bardzo dobrą grę. Nic nie zapowiadało, że możemy ten mecz przegrać. Wręcz przeciwnie- dążyliśmy za wszelką cenę do zwycięstwa. Niestety dotknięcie piłki ręką w polu karnym przez jednego z moich piłkarzy, w niepozornej sytuacji w wyniku błędu technicznego, spowodowało rzut karny, który przeciwnik wykorzystał. Dziś przekonaliśmy się jak piłka nożna jest brutalna. Chylę czoła przed moją drużyną, za charakter, serce zostawione na boisku i przede wszystkim za dobrą, zespołową grę- szczególnie w drugiej połowie. Zapominamy już o tym co za nami i przygotowujemy się do meczu z Koroną Kielce – podsumował trener Podhala, Grzegorz Hajnos.

Resovia Rzeszów u19 – NKP Podhale u19 2:1 (1:1)

Podhale: Dunaj – Hajdara (85 Zubrzycki), Bodziuch, Bocheńczak- Szczepański (75 Kowalczyk), Kędziora, Paniak (70 Psik), Styrenczak (76 Wojas) – Ustupski (84 Stolarczyk), Burnat, Wydra (50 Wójciak)

mat. Prasowy

os 02.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również