Kamery live
prognoza pogody

MLJ. Wygrana okupiona kontuzjami

19 września 2022 11:56

Kolejne 3 punkty do swojego dorobku w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej dopisali juniorzy Podhala. Podopieczni trenerów Sebastiana Świerzbińskiego i Macieja Wadas na swoim boisku pokonali 2:0 AP Profi Zielonka.

MLJ. Wygrana okupiona kontuzjami

NKP Podhale – AP Profi Kraków 2:0(1:0)

Bramki: Ustupski, samobójcza

Podhale: Haidai – Psik (84 Kowalczyk), Orishchenko, Bocheńczak (87 Kubicz), Zubrzycki, Budz, Kędziora, Paniak (84 Furczoń), Ustupski (65 Wojas), Wójciak (70 Suska), Wydra (60 Bigos)

Nie było to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Najważniejsze że wygraliśmy. Nasza skuteczność była na słabym poziomie, bo sytuacji bramkowych w całym meczu stworzyliśmy sobie sporo, a tylko dwie z nich wykorzystaliśmy, a tak naprawdę jedną, bo drugi gol był samobójczy. Radość ze zwycięstwa psuja poważna kontuzja Wojtka Usutpskiego, u którego badanie wykazało złamanie jednej z kości śródstopia, co oznacza że zawodnik ten wypada z gry na dłuższy czas. Życzymy Wojtkowi szybkiego powrotu do zdrowia. Z urazem z boiska zszedł też Mateusz Bocheńczak. Tutaj jednak mamy nadzieję, że to nic poważnego – ocenił trener Sebastian Świerzbiński.

Mat. Prasowy

os 19.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również