Kamery live
prognoza pogody

MLJ. Przerwali imponującą serię rywala

16 września 2022 08:36

Cenne wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniora zapisali na swoim koncie gracze Podhala Nowy Targ. Zespół Sebastiana Świerzbińskiego w Woli Rzędzińskiej pokonał 1:0 Wolanię, która do tego spotkania przystępowała z kompletem zwycięstw we wcześniejszych pięciu kolejkach.

MLJ. Przerwali imponującą serię rywala

Wolania Wola Rzędzińska – NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:1)

Bramka: Ustupski 30.

Podhale: Haidai – Budz (75 Kowalczyk), Lutsenko (80 Zubrzycki ), Bocheńczak, Orishchenko, Psik Kędziora, Paniak, Wójciak (68 Wojas), Ustupski Wydra (70 Suska)

Wygraną Podhalu dał gol Wojciecha Ustupskiego z 30 minuty, który z narożnika pola karnego umieścił piłkę w „okienku” bramki gospodarzy.

– Mecz w pierwszej połowie z pełną nasza dominacja piłkarska. Graliśmy bardzo mądrze, b yła płynność w naszych akcjach. Na dobrą sprawę mogliśmy wygrywać 5 czy nawet 6 do zera. Niestety byliśmy nieskuteczni. Po przerwie gospodarze zagrali bardziej agresywnie i wdarła się nerwowość w nasze poczynania.. W końcówce znów mieliśmy dwie, trzy sytuacje aby przypieczętować wygraną. Znów jednak ich nie potrafiliśmy wykorzystać. Na szczęście, mimo gry w liczebnym osłabieniu po czerwonej kartce dla Dominika Paniaka, udało się nam dotrzymać jedno bramkowe prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego – ocenił szkoleniowiec Podhala.

Mat. Prasowy

os 16.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również