Kamery live
prognoza pogody

Mistrzowie Małopolski w unihokeju

5 grudnia 2022 14:29

W dniu 1 grudnia 2022r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbyły się kolejne zawody w randze Mistrzostw Małopolski w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców.  Po raz kolejny gospodarze reprezentujący powiat nowotarski, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu okazali się “niegościnni” i sięgnęli po tytuł mistrzowski.

Mistrzowie Małopolski w unihokeju

Na zawody przyjechało 8 drużynSP 11 Nowy Targ, SP 2 Stara Wieś, SP 8 Oświęcim, SP Sucha, SP 3 Trzebinia, SP Łososina Dolna, ZSP 5 Nowy Sącz, SP Bolechowice. Rozgrywki rozpoczęły się od rywalizacji w grupach w systemie gry “każdy z każdym”. Zwycięstwo w grupach wywalczyły reprezentanci Nowego Targu i Starej Wsi. W półfinale Nowy Targ pokonał Oświęcim po rzutach karnych 2:0. Drugi półfinał zwyciężyła drużyna ze Starej Wsi pokonując Suchą również w karnych 2:1. W finale nowotarżanie nie dali żadnych szans chłopakom ze Starej Wsi pokonując ich 4:0. Skład zwycięskiej drużyny Antolak Mateusz, Cionżyński Filip, Gut Filip, Gut Hubert, Klimek Albert, Kosmal Igor, Kuruc Maksymilian, Pieprzak Hubert. Opiekunem drużyny jest Bartosz Gotkiewicz. Zwycięskie drużyny dekorowali Karol Skrzypiec – Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego, Stanisław Mrowca – Wiceprezes Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w Krakowie oraz Tadeusz Watycha – Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1. SP 11 NOWY TARG – powiat NOWOTARSKI –

2. SP 2 STARA WIEŚ – powiat LIMANOWSKI

3. SP 8 OŚWIĘCIM – powiat OŚWIĘCIMSKI

4. SP SUCHA – powiat OLKUSKI

5. SP 3 TRZEBINIA – powiat CHRZANOWSKI

6. SP ŁOSOSINA D. – powiat NOWOSĄDECKI

7. ZSP 5 NOWY SĄCZ -powiat NOWY SĄCZ

8. SP BOLECHOWICE – powiat krakowski

mat. nadesłane – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

os 05.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również